שני במרכז הספורט חולון מרכז הספורט, חולון יום ב, 06/05/2019 20:30 - 23:30

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים
שער בודד קובע את זהות המנצחת
הגלבוע בילו הגיעו למגרש ראשונים לאחר חוסר תקשורת בין אסף לוואץ אפ. אצל ינון החזרה למגרשים כללה מחסור בשוער אותו ויטלי השוער הותיק השלים. דקה 16 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של דניאל גנור מבישול של איתמר גנור, אחיו. המשחק נעצר מספר פעמים. מילים שלא היו צריכות להאמר נאמרו. הגלבוע מנצחת 0:1. בית קברות לחברים יורדת לנוח.
שער אחד זה כל ההבדל
המשחק בין הקבוצות היה די מאוזן. החבר'ה של טל הגיעו מעט באיחור והם התחילו לשחק שניים. שער בודד הכריע את זהות המנצחת. כמו בשחק הראשון בבית, זה קרה בשלהי המשחק, לקראת סיומו. דקה 17 - שער לקבוצת מגורשי וולפסון של ניסים טאגו בבעיטה משמאל לפינה. 0:1 למגורשי וולפסון. גלבוע יורדת לנוח לאחר ניצחון והפסד ויחס שערים 1:1 --.
סלט של בית
מגורשי וולפסון ממשיכים למשחקם השני בבית מול בית קברות לחברים שנחו את המשחק הקודם. במהלך המשחק נאלצנו להוציא את 2 הקפטנים להירגע לאחר דין ודברים ביניהם. לא כך אנו רוצים לראות משחקים במדינתנו. דקה 11 - שער לקבוצת בית קברות לחברים של ניק קורן. את השער היחיד במשחק כובשת בית קברות לחברים שיוצרת לנו בית מטורף עם 3 קבוצות שמנצחות 0:1. הקבוצות יבצעו הגרלה שבה תיקבע עולה ראשונה לחצי הגמר ו-2 הקבוצות הנותרות יגשו לדו קרב פנדלים לכדי לקבוע את זהות העולה השניה מהבית.
בית ב' FC DELOITTE 1  :  2 החלשים
משחק בכורה לקבוצת דלוייט
קבוצת דלוייט מגיעה לראשונה למדינת הכדורגל. הקבוצה מתייצבת עם חילוף 1. בחלשים הגיעו מצידם עם 3 מחליפים. החלשים בתקופה טובה עם 2 גמרים בטורנירים האחרונים. דקה 13 - שער לקבוצת החלשים של גיא יפת.0:1 חלשים. דקה 16 - שער לקבוצת FC DELOITTE של עומר אפנדוביץ. עומר הקפטן משווה את המשחק.1:1. ממש לקראת הסיום מגיע השער שקובע את זהות המנצחת במשחק. דקה 19 - שער לקבוצת החלשים של אלון מנחם העיראקי התימני. 1:2 לחלשים. היתרון נשמר עד הסיום והחלים מנצחת 1:2. דלוייט יורדת לנוח והחלשים ימשיכו למשחקם השני.
יופי של משחק עם מהפכים
2 הקבוצות הותיקות הללו להפתעתי נפגשו בעברן רק פעם אחת בשלהי 2013 במהלך אליפות ע"ש אבי כהן ז"ל. באותו משחק בשלב הבתים לא הייתה הכרעה והמשחק הסתיים בתוצאה 1:1. החלשים הלכו הביתה והפורום הגיעו עד לגמר של אותו מפגש. סתם אנקונדה מעניינת בגמר הפורום הובסו 5:0 מול הפנתרים השחורים שבשורותיהם שיחקו רוסלן וחזי שהיום משחקים בטורניר עם הגלבוע בילו. הפורום גם עלו לשלב הבא באליפות, למרות ההפסד. דקה 4 - שער לקבוצת החלשים של גיא יפת. 0:1 לחלשים שפותחת את המשחק בצורה מצוינת. דקה 7 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום של ברק לאון מבישול של ליאור פאר. שיוויון 1. דקה 10 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום של אורן לזר לאחר שבתחילת ההתקפה ירדן בועט לקורה.מהפך. 1:2 לפורום. דקה 16 - שער לקבוצת החלשים של אדיר דנון בבעיטה לפינה. שיוויון 2. עד הסיום לא נכבשו שערים נוספים. החלשים בחצי הגמר עם 4 נקודות. הפורום ודלוייט ינסו להשיג את הכרטיס הנוסף לחצי הגמר. 2:2 בסיום.
הפתיחה של הפורום הייתה מוחצת
דלוייט לאחר תוצאות הבית עד כה חייבת ניצחון כדי לעלות לחצי הגמר. לפורום מספיק לא להפסיד... כדי להמשיך לחצי הגמר. דקה 1 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום של דביר אנגלשטיין מבישול של ברק לאון. התקפה מושלמת שחילופי המסירות מוצאות את דלוייט מופתעת.0:1 פורום. דקה 10 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום של מושיקו אוחיון. 0:2 לפורום. שער לקבוצת FC DELOITTE של אלון לוי . 1:2 לפורום. דלוייט כובשת בכל משחק. דקה 17 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום של ברק לאון. 1:3 לפורום. דקה 20 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום של ליאור פאר. הניצחון 1:4 מעניקק לפורום את ראשות הבית. דלוייט הפעם למדו מעט מהי מדינת הכדורגל ומאמין שאם יתמידו הניסיון יניב הישגים ועוד שערים.
חלשים ובית קברות? משחק מילים
קבוצת בית קברות לחברים מכירים את שחקני החלשים ורוכשים להם הרבה כבוד. שער לקבוצת החלשים של אלון מנחם מבישול דודי בן נון.0:1 חלשים. שער לקבוצת החלשים של גיא יפת במבצע אישי.0:2. שער לקבוצת החלשים של גיא יפת מבישול של דודי בן נון.0:3. שער לקבוצת החלשים של אדיר דנון מבישול אלון ווג'ה.0:4. שער לקבוצת החלשים של תומר יפת, אחיו הצעיר של גיא. 0:5 משכנע לחלשים במשחק שיכל להיות מוקש. בית קברות לחברים מסיימים ערב מורכב שמסתיים עם הופעה בחצי הגמר.
המשחק הוכרע בפנדלים
מגורשי וולפסון עולים לחצי הגמר לאחר ניצחון בפנדלים על הגלבוע. על הקווים חכו בנחת בוצת הפורום כדי לדעת מי תהיה הקבוצה שתשחק מולם בחצי הגמר. משחק די שקול היה בין הקבוצות. דקה 4 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום עצמי של ניסים נגו. 0:1 לפורום. ניסים לא נשאר חייב והוא מצליח לתן על טעותו עם שער והפעם לצד הנכון (-: דקה 10 - שער לקבוצת מגורשי וולפסון של ניסים נגו.שיוויון 1. לאחר דו קרב פנדלים מגורשי וולפסון מנצחת ועולה לגמר. מחמאות לפורום על ערב מקסים. כיף לראות פרצופים ישנים על כר הדשא!
הבדלי הרמות נראו על כר הדשא
מגורשי וולפסון עולים לגמר לאחר דו קרב פנדלים. זה היה ניצחון שני בפנדלים של מגורשי וולפסון בטורניר הערב... מגורשי וולפסון ניו לתת פייט, אבל הספסל העמוק של החלשים עם היתרון ביכולת הפעם היה לזכות החלשים. דקה 13 - שער לקבוצת החלשים של גיא יפת .0:1 לחלשים. דקה 13 - שער לקבוצת החלשים של אלון מנחם. 0:2. דקה 15 - שער לקבוצת החלשים של דודי בן נון.0:3. דקה 19 - שער לקבוצת החלשים של גיא יפת. 0:4 . גיא עם צמד. החלשים עם הניצחון והזכייה. שאפו למגורשי וולפסון על הופעה בגמר.
סיכום הטורניר
לראשונה שיחקנו בחולון ביום שני.
ההתחלה של הטורניר הייתה קשוחה עם עודף עצירות והתנהגות שאיננה מקובלת.
המשך הטורניר זרם יותר טוב, על כן שאפו לקבוצות.
חבל שהקבוצות שלא עלו לחצי הגמר לא נשארו למשחק 5/6.
כל דקת משחק שווה ניסיון להמשך.
שאפו לגלבוע שהגיעו בשמונה לטורניר!!
אותה גלבוע בילו נקלעה לבית משולש עם מגורשי וולפסון ובית קברות לחברים שכל קבוצה ניצחה משחק והפסידה משחק בתוצאה זהה 0:1.
בוצעה הגרלה לקבוע את זהות העולה אוטומטית לחצי הגמר - בית קברות לחברים ו-2 הקבוצות האחרות ניגשו לדו קרב פנדלים על הכרטיס השני לחצי הגמר.
לגלבוע היום היה חסר מזל בהגרלה וגם בבעיטות הפנדלים היה חסר הדיוק. הקבוצה שהגיעה ראשונה לטורניר, היא גם עוזבת ראשונה. FIFO.
קבוצת דלוייט בטורנירם הראשון, להבדיל מהגלבוע, הם כבשו בכל משחק.
לקבוצה היה קשה עם בקשת הפאולים שלטענתם הייתה מיותרות/ בכייניות. מקווה שתתחברו לפורמט בהמשך.
בית קברות לחברים הצליחו לעלות לחצי הגמר לאחר ההגרלה, יצאו ראשונים.
מבחינת התנהגות, הבנת מקומם ומהי מדינת הכדורגל טעון שיפור מיידי.
מי שחושב שאם הוא שילם, מותר לו לעשות כל העולה על רוחו, הוא טועה.
מקווה שבטורניר הבא תתנו לנו להנות מרמת המשחק ולא מהמסביב.
קבוצת הפורום הגיעו עם פרצופים ישנים, יכולת טובה בבתים מעניקה לבוצה ראשות בית.
בחצי הגמר הקבוצה נעצרת רק בפנדלים. אורן, אתה כוכב!.
מגורשי וולפסון מצליחים להפתיע, לפי החלוקה לרמות, עם הופעה בגמר.
בבתים הקבוצה גם התדרדרה לדברים שאסור שיקרו , טוב לדעת שהמסר הועבר.
החלשים של שחר הגיעו בגל של 10 שחקנים/שוער.
זה לא מנע מהקבוצה להמשיך ולהציג את המשחק השוטף.
הקבוצה למעט משחק אחד לא ממש נבחנה הערב.
מה שבטוח שהקבוצה בתקופה טובה.
תודה לכולכם על ערב מאתגר ומהנה במקביל.
שיהיה חג שמח!

דירוג סופי
1. החלשים בסטייל למרות הגופיות
2. מגורשי וולפסון הפתעה מרעננת
3. מועדון (ספורט) הפורום ברוכים השבים
4. בית קברות לחברים יכולת יש.התהגות לוקה בחסר
5. הגלבוע ביל"ו חזי טוב במשלוש ולא בהגרלה
5. FC DELOITTE טורניר בכורה

מבקיעים

מבשלים