פעמיים אני טוב בית דני, תל אביב יום ג, 14/05/2019 20:00 - 22:45

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים

המשחק הראשון בבית א הפגיש בין השבזיס לבין אסתודיאנתס, שתי הקבוצות רוצות לפתוח את הערב עם ניצחון!דקה 7 - שער לקבוצת Estudiantes TLV, מבצע אישי של שאקיר עם סיומת יפה לפינה הרחוקה וזה 1-0 לאסתודיאנתס!
דקה 22 - שער לקבוצת Estudiantes TLV של Mohammad

אחרי ניצחון מרשים אסתודיאנתס רוצים להמשיך במומנטום ומולם עולים לראשונה הערב גלבוע עם סגל מעט חסר היום, אסתודיאנתס צריכה תיקו כדי להבטיח עלייה!דקה 9 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של איבו מבישול של לאנדרו ברונשטיין, כדור אומן של לאו לאיבו שבנגיעה שולח את הכדור לרשת וזה 1-0 להגלבוע!
דקה 14 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של אור דוידוביץ מבישול של איבו, איבו משאיר כדור נהדר לאור שעובר שחקן ובועט לחיבורים וזה 2-0 לגלבוע!
דקה 20 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של אור מבישול של איבו וסוגר את המשחק עם 3-0 קליל לגלבוע!

הגלבוע באה במומנטום אחרי ניצחון גדול על אסתודיאנתס ומולה השבזיס חייבים ניצחון כדי לעלות!
דקה 8 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של לאנדרו ברונשטיין מבישול של איבו, הצמד של איבו ולאו ממשיך גם במשחק הזה והפעם איבו המבשל עם כדור נהדר ללאו שמול שוער שולח לפינה וזה 1-0 גלבוע!
דקה 14 - שער לקבוצת השבזיס של דקל דור, דקל בועט מקרוב בעיטה חזקה ומחזיר את קבוצתו למשחק, הם צריכים עוד שער כדי לאיים על העפלה לחצי הגמר!

משחק חזק כבר בתחילת הטורניר בין רעננה המצויינים לבין קטלוניה החזקים!
דקה 2 - שער לקבוצת רעננה מערב של עדי כהן, שער מדהים של עדי קובע יתרון לרעננה, 1-0 מהיר!
דקה 16 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של אלירן גולן, שער יפה בבעיטה חופשית של אלירן וזה שוויון 1-1!

עוד משחק חזק בבית המשוגע הזה והפעם קטלוניה עולה אחרי תיקו במשחק הקודם, ומולה עולה דוזף לראשונה הערב!
דקה 2 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של איתן לביא מבישול של ניסן כהן, שער מהיר של קטלוניה, מתפרצת קטלנית ובעיטה מקרוב וזה 1-0!
דקה 3 - שער לקבוצת הפועל דוזף של דר קורן מבישול של רועי אשכנזי, שער שוויון מהיר של דר, ועכשיו זה שוב מהתחלה!
דקה 5 - שער לקבוצת הפועל דוזף של דר קורן, מבצע אישי של דר קובע מהפך 2-1!
דקה 16 - שער לקבוצת הפועל דוזף של דר קורן מבישול של Igor Ilel, איגור במבצע אישי מדהים עובר שחקן ושוער ומשאיר לדר מול שער ריק וזה 3-1 לדוזף עם שלושער אדיר לדר!
דקה 18 - שער לקבוצת הפועל דוזף של Igor Ilel מבישול של דר קורן, דר משאיר לאיגור לאחד כל אחד מול שוער, ואיגור מסיים באומנות וזה 4-1!דקה 20 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה של ניסן כהן מבישול של מרטין

משחק אחרון בשלב הבתים! דוזף מגיעה עם מומנטום ורעננה במצב טוב כדי להבטיח העפלה!
דקה 16 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גל קיפר מבישול של Igor Ilel
דקה 18 - שער לקבוצת הפועל דוזף של דר קורן מבישול של גיא צזנה
דקה 19 - שער לקבוצת הפועל דוזף של Igor Ilel מבישול של דר קורן
דקה 22 - שער לקבוצת הפועל דוזף
דוזף עם משחק מדהים מנצחת 4-0 קליל ועולה לשלב הבא מהמקום הראשון!

חצי הגמר הראשון הוא בין קטלוניה שעלתה בזכות הפרש שערים ומולם הגלבוע שעלו מהמקום הראשון בבית א!דקה 6 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של אור דוידוביץ, אור עם בעיטה מרחוק קובע יתרון 1-0 בתחילת המשחק!
דקה 11 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של איבו, איבו עם שער בבעיטה חופשית וזה 2-0 לגלבוע!
דקה 12 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה, קטלוניה חוזרים למשחק עם שער של יניב שמצמק את התוצאה וזה 2-1, הכל פתוח!
דקה 18 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של לאנדרו ברונשטיין, לאו מתעלל בהגנה של קטלוניה וכובש את השער השלישי וזה 3-1 לגלבוע!
דקה 20 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה
דקה 21 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ודקה 21 - שער לקבוצת הפועל קטלוניה
מבישול של איבו
דקה 21 - שער לקבוצת הגלבוע ביל``ו

דוזף עם שני משחקים מרשימים מאוד עד עכשיו ורוצה להמשיך את המומנטום ומולם אסתודיאנתס שרוצים לחזור להציג יכולת טובה כמו במשחק הראשון, המנצחת עולה לגמר!דקה 11 - שער לקבוצת הפועל דוזף של גל קיפר, קיפר בועט מקרוב וזה 1-0 לדוזף!
דקה 11 - שער לקבוצת הפועל דוזף של Igor Ilel מבישול של דר קורן, דר עם מבצע אישי מרשים משאיר לאיגור כדור טוב שמזווית קשה שולח את הכדור לרשת וזה 2-0 לדוזף!

הגמר הגדול הפגיש בין שתי הקבוצות החזקות של הערב! מצד אחד דוזף עם טורניר מושלם ורוצה לסיים אותו ככה ומהצד השני גלבוע נטולת ההפסדים ועם חצי גמר מרשים מגיעה עם מומנטום, גמר יותר טוב מזה לא יכולנו לקבל!דקה 10 - שער לקבוצת הגלבוע ביל"ו של אור דוידוביץ, אור עם שער מרחוק קובע יתרון 1-0 להגלבוע בגמר הזה!
סיכום הטורניר
עוד טורניר מוצלח של יום שלישי בבית דני, המון שערים יפים, קבוצות חזקות ובעיקר כדורגל הוגן, שאפו לכל הקבוצות על ערב נהדר!

הגלבוע
לפי איך שהתחיל הטורניר של הגלבוע אף אחד לא חשב שככה הוא יסתיים, עם תיקו מול השבזיס ועלייה לחצי הגמר בתחושה לא כל כך טובה הם הגיעו וסיפקו הצגה מול קטלוניה עם משחק התקפי משובח וכיבוש של 5 שערים במשחק אחד! הם ממשיכים לשלב הגמר שם הם פוגשים את היריבה הקבועה, הפועל דוזף, הפעם היה ידם של הגלבוע על העליונה, עם 1-0 קטן שנותן להם זכייה מתוקה מאוד בטורניר!
הפועל דוזף
טורניר נהדר ומהנה עבר על דוזף היום ובעיקר על דר שעם יכולת מצויינת סחף את קבוצתו לשתי ניצחונות בבתים וניצחון קליל בחצי הגמר תוך כיבוש 4 שערים ו3 בישולים! אך בגמר זה לא הצליח ומול הלגבוע וההגנה החזקה שהם הפעילו כלום לא עבד והם מסיימים בהפסד 1-0 קטן ומסיימים במקום השני!
הפועל קטלוניה
קטלוניה אחרי שני משחקים עם נקודה אחת בלבד כבר חשבו שהם בטוח בחוץ, אך במשחק השלישי בין דוזף לרעננה, דוזף מנצחת 4-0 ומעלה את קטלוניה לחצי הגמר בזכות הפרש שערים! משחק הטורניר היה בין הגלבוע לאסתודיאנתס בשלב חצי הגמר עם לא פחות מ8 שערים! 5-3 משוגע! אך לצערם הם הצד המפסיד הערב והם הולכים הבייתה בשלב הזה!
אסתודיאנתס
השיפור בקבוצה כבר מתמשך לאורך הרבה טורנירים, משחק אחרי משחק החבורה של אליאל מתחברת יותר ויותר! הם פתחו את הערב נהדר עם ניצחון על השבזיס, והם מסיימים במקום השני בבית ועולים לחצי הגמר, שם מחכה להם דוזף החזקה והם מפסידים 2-0!
השבזיס
במשחק הראשון דקל והחברה פתחו רע עם הפסד כואב 2-0 לאסתודיאנתס, במשחק השני הם היו קרובים מאוד לעשות מהפך ואולי להעפיל לחצי הגמר דווקא מול הגלבוע אך זה נגמר רק ב1-1 והם מודחים ומחליטים ביחד עם רעננה לבטל את משחק ה5/6.
רעננה מערב
הקבוצה של עדי והחברים הגיעה הערב ורצתה לחזור למסלול הניצחונות, זה נפתח טוב עם תיקו מול קטלוניה ואז במשחק העפלה הם קרסו עם הפסד מוחץ 4-0 לדוזף, הפסד ששלח אותם למשחק ה5/6 והם העדיפו שלא להישאר!


דירוג סופי
1. הגלבוע ביל"ו ניצחון מתוק בגמר
2. הפועל דוזף שלטה לאורך כל הערב
3. Estudiantes TLV ניצחון חשוב בתחילת הערב
4. הפועל קטלוניה משחק הערב בחצי הגמר
5. השבזיס ההפסד לאסתודיאנתס הקשה על העפלה
6. רעננה מערב בגלל הפרש שערים הודחה בשלב הבתים

מבקיעים

מבשלים