אני כוכב עולה (לא רואה בני יהודה- נתניה) בית דני, תל אביב יום ד, 15/05/2019 20:00 - 22:45

מהלך הטורניר

סיקורי המשחקים

מועדון הפורום המיתולוגי חוזר לפעילות ופותח את הערב מול אלטעזאכן. הפורום יחזיקו ארבעה משחקים ברציפות? דקה 5 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום של אורן לזר. אורן כובש בנגיעה מתוך הרחבה לאחר בעיטה של עדי אנטון והדיפה של נגרי השוער הדגול. דקה 17 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום של דביר מבישול של ירדן לקס. כדור רוחב של ירדן לקס מצא כתובת שהמשיכה פנימה.

הזאבים מתחילים את הערב עם סגל רחב ופוגשים את החלשים. אדיר דנון שוב רוצה להיות קרואטי. דקה 8 - שער לקבוצת החלשים של אלון מנחם. אלון מגלגל מקרוב לאחר טעות ברחבה. דקה 8 - שער לקבוצת הזאבים של דור שחורי מבישול של דין. כדור קרן של דין מוצא את ראשו של שחורי שמתרומם וכובש בנגיחה. הנקודות מתחלקות שווה בשווה בשני שערים שנכבשו בתוך דקה אחת.

המחזור השני נפתח עם הפורום והפועל ירמוט. תלמי חוזר למגרשים לאחר מספר שנים. דקה 11 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום של ירדן לקס מבישול של מושיקו אוחיון דקה 18 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום של ירדן לקס. ירדן חוגג בשנית. ירדן השחקן הותיק והמוכשר מכפיל את התוצאה ומקדם את קבוצתו אל עבר ניצחון יוקרתי.

המחזור השני נפתח עם אלטעזאכן והזאבים. שתי הקבוצות לא הצליחו לנצח במחזור הקודם. דקה 2 - שער לקבוצת הזאבים של גל מרום מבישול של דניאל מקסקוב. כדור רוחב של דניאל לגל שמסתובב ומעלה את קבוצתו ליתרון מהיר. דקה 7 - שער לקבוצת אלטעזאכן של שלומי אלגרסי. התקפת מעבר קטלנית מסתיימת בשער שוויון. דקה 9 - שער לקבוצת אלטעזאכן של רונן עזורי. מהפך!! רונן מוצא את הגנת הזאבים לא מוכנה ומשלים מהפך גדול. דקה 15 - שער לקבוצת הזאבים של רועי בן דוד מבישול של גל מרום. גל הוריד עם בראש לרועי שאין את התוצאה. דקה 16 - שער לקבוצת הזאבים של גל מרום מבישול של לידור מוסטקי. מהפך שני במשחק!!! לידור במסירה אלכסונית לגל שכובש בנגיעה ורץ לחגוג עם חבריו. דקה 19 - שער לקבוצת הזאבים של דור שחורי. שחורי מכה על המקל בעודו חם ומצטרף לחגיגה. דקה 19 - שער לקבוצת אלטעזאכן של עמיחי הייק.נעמיחי בבעיטה שטוחה ומדויקת לפינה.

מחזור הביניים של הערב נפתח עם החלשים ועם מועדון ספורט הפורום. הפורום דוהרים, החלשים יעצרו אותם? דקה 1 - שער לקבוצת החלשים של אלון מנחם. אלון עובד מתוך הרחבה מזוית לא קלה. דקה 12 - שער לקבוצת החלשים של דודי בן נון מבישול של גיא יפת. גיא עם סללום ברחבה ומסיים בכדור רוחב לדודי שמכפיל את התוצאה. דקה 20 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום. שער עצמי של קבוצת החלשים. דקה אחרונה של מתח. דקה 20 - שער לקבוצת החלשים של גיא יפת מבישול של דודי בן נון

מחזור הביניים ננעל עם אלטעזאכן והפועל ירמוט. שתי הקבוצות ללא נקודות. דקה 6 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של טל כהן. טל כהן לוקח אחריות על כדור חופשי וסובב לחיבורים!! דקה 3 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של טל כהן מבישול של עודד תלמי דקה 11 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של ערן הכט מבישול של עודד תלמי דקה 13 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של איגי מבישול של כרמל וקסמן דקה 16 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של עודד תלמי מבישול של איגי דקה 19 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של טל כהן מבישול של ערן הכט

הפורום במשחקם האחרון הערב פוגשים את הזאבים. שתי הקבוצות מכוונות גבוה ולא מוכנות לוותר עד שריקת הסיום. דקה 3 - שער לקבוצת הזאבים של דור שחורי מבישול של אור חן. ירוקים עלו ליתרון מהיר עם שער של שחורי החלוץ המחונן. דקה 6 - שער לקבוצת הזאבים של דור שחורי מבישול של לידור מוסטקי. לידור הכניס כדור לשחורים שהשלים צמד והכפיל את התוצאה. דקה 8 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום. ברק משכיבה את השוער וכובש בקלילות מול שער חשוף. דקה 17 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום דקה 20 - שער לקבוצת מועדון (ספורט) הפורום

החלשים שפתחו בתיקו והמשיכו עם ניצחון ענק בהמשך פוגשים את ירמוט החזקה וללא המחליפים. דקה 4 - שער לקבוצת החלשים של דודי בן נון מבישול של גיא יפת. סללום של גיא מסתיים במסירה לדודי שיודע כמו תמיד לעמוד במקום הנכון ולכבוש שער יתרון מהיר. דקה 5 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של טל כהן. מבצע אישי סוחף של טל בתוך הרחבה מסתיים עם כדור ברשת. שער לקבוצת החלשים של אופק אייזנמן דקה 17 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של ערן הכט מבישול של טל כהן דקה 18 - שער לקבוצת החלשים של אופק אייזנמן מבישול של אדיר דנון

המחזור האחרון נפתח עם החלשים ואלטעזאכן. דקה 4 - שער לקבוצת החלשים של אלון וודגה מבישול של גיא יפת. כדור רוחב של גיא מצא את אלון שכבש מתוך הרחבה. דקה 16 - שער לקבוצת החלשים של אדיר דנון. אדיר מניף את הרגל ומכפיל את התוצאה. דקה 14 - שער לקבוצת החלשים של אופק אייזנמן. חבורת בן גוריון ממשיכים ביכולת הנהדרת כאשר לוח התוצאות מציג 3-0. דקה 14 - שער לקבוצת אלטעזאכן של עמיחי הייק מבישול של שלומי אלגרסי. שלומי אלגרסי מפרגן לעמיחי שבועט חזק ומצמק את התוצאה.

דקה 14 - שער לקבוצת הפועל ירמוט של איגי. איגי מנצל בלבול ברחבה ומעלה את קבוצתו ליתרון. דקה 19 - שער לקבוצת הזאבים של דור שחורי
סיכום הטורניר
השכונה הכתומה חוגגת גביע!!
ערב של כדורגל משובח בשכונת התקווה בשיטת ליגה. ערב שכולו מלא מהפכים ותהפוכות.

קבוצת אלטעזאכן קפצה אלינו היישר מהדרג הבינוני אל הטורניר המחוזק בשכונה. הקבוצה עמדה ולא ויתרה לרגע. אין ספק שמדובר בקבוצה של ספורטאים.

אלופי הערב הם קבוצת החלשים. הקבוצה שעברה מהפך בסגל לפני מספר שבועות קוצרת את הפירות. גיא יפת עם ערב משובח הקפיץ את אחיו הצעיר, תומר, לקבוצה הבוגרת והשניים רקדו על הדשא. גם החברים מבן גוריון הציגו יכולת נפלאה ורקדו כל הדרך לדרגת בסיום.

מעל הקו האדום נמצאת קבוצת הפועל ירמוט. רגע מרגש שעודד תלמי הקפטן המיתולוגי חזר למדינת הכדורגל. הקבוצה הגיעה בסגל קצר מאוד ובכל זאת הציגה יכולת לא רעה בכלל. שיחקו ארבעה משחקים ברציפות גם סגל עיף מאוד.

לירן יודלביץ בתפקיד המשיח? הפורום חזרו לחיים! הקבוצה האדומה חוזרת לפעילות עם טורניר מלא באגדות המגרש - ברק ליאון, דביר אנגלשטיין, אורן לזר, ירדן לקס, לירן יודלביץ, עדי רנטון ועוד ועוד (את מי שכחתי??? רשמו לי בפרטי!). הקבוצה שיחקה ארבעה משחקים ברציפות וסיימה את הערב מוקדם משאר הקבוצות.

אחרונים חביבים הם קבוצת הזאבים. הקבוצה של גל מרום הציגה יכולת פנטסטית עם ההרבה נשמה והקרבה. שחורי בלט עם שערים נהדרים וחשובים.

המשך שבוע נפלא לכולם.

דירוג סופי
1. החלשים בלתי מנוצחים ואלופים
2. מועדון (ספורט) הפורום קאמבק נהדר
3. הזאבים אנשים טובים באמצע הטבלה
4. הפועל ירמוט הקפטן המיתולוגי חזר
5. אלטעזאכן השתדלו מאוד

מבקיעים

מבשלים