כוכבים לא רק בשמיים מגרש אימונים עירוני, לוד יום ג, 14/05/2019 20:00 - 23:00

מהלך הטורניר
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
בטיח 1 0 0 6 3 3
סינגולריטים 1 0 1 5 7 3
LOS GALACTICOS 0 0 1 1 2 0
קבוצה נצ' תי' הפ' זכ' חו' נק'
Fc lod-angeles 2 0 0 7 1 6
פוקס יונייטד 0 1 1 1 2 1
יגאל'ס 0 1 1 2 7 1
  חצי גמר 1  
1
:
0
  חצי גמר 2  
3
:
2
  גמר  
3
:
0

סיקורי המשחקים
סינגולטורים בניצחון בכורה בהופעה של בניון
סינגולטורים עולים עם בניון וחוגג בהרכב , מנגד לוס גלקטיקוס הדרום אמריקאים בלבן עם הרכב ללא כוכבים. דקה 14, בניון מקבל כדור במרחק של 20 מטרים מהרחבה ומעלה ליתרון בבעיטה מדויקת לפינה 1-0 דקה 18, זוהר חוגג כובש עוד שער מתוך הרחבה ומכפיל ל2-0. לוס גלקטיקוס כובשת שער מצמק מרגליו של ברטרה 2-1. תוצאת סיום.
בטיח מתרגשת מבניון וזה עושה לה טוב
בטיח עולה ליתרון ראשון משער של ירין בפתיחת המשחק 1-0 הסינגולטורים חוזרים למשחק מהר מרגליו של שי לוק 1-1 בטיח שוב עולה ליתרון מרגליו של עזרן 2-1 הסינגולטורים שוב בשיוויון משער של שי לוק 2-2 בטיח מצליחה לברוח עם עוד שער של ירין 2-3 דקה 14, עזרן במבצע אישי עובר 2 שחקנים ומעלה ליתרון 2-4 מבישול של ליחי דקה 17, דניאל גם כובש שער נדיר ברגל שמאל מהפינה הרחוקה 5-2 דקה 19, ירין כובש עוד שער ומעלה את בטיח ל6-2 דקה 20, הסינגולטורים במתפרצת אדירה מסיימת בטעם טוב עם שער מצמק של בניון 6-3.
נפרדים בנקודה לכל קבוצה
פוקס יונייטד עולה ליתרון ראשון משער של הקפטן משנה , אלוף משנה ברק ליאון שכובש ומעלה ל1-0 יגאלס משווה ל1-1 משער של שבו . חלוקת נקודות בין 2 הקבוצות במשחק הפתיחה של הבית.
בית ב' יגאל'ס 1  :  6 Fc lod-angeles
לודגורץ פותחת בטירוף
לודגורץ פותחת את הערב בטירוף, בר כובש ראשון כבר בפתיחת המשחק ומעלה ל1-0. בוהדנה הצעיר כובש עוד 2 שערים ומוסיף צמד למאזנו, קרוצי הבלם ההתקפי מוסיף עוד אחד ושחק החלוץ עושה סיפתח עם שער ראשון להערב.
אור אחד אפס
הכחולים ממשיכים עם המאזן המושלם עם ניצחון 1-0 קטן מרגליו של הטאלנט הצעיר של בני לוד, אור שכובש שער ניצחון 1-0 לכחולים לודוגרץ.
חצי גמר 1 בטיח 1  :  0 פוקס יונייטד
שער דרדלה מעלה את בטיח לגמר
משחק שקול בין בטיח לפוקס שמנסה לכבוש שער במתפרצות. דקה 13, נועם מזרחי מכריע את ההתמודדות כאשר בועט בעיטה ברגל ימין בעירבוביה בתוך הרחבה , 1-0 בטיח. בטיח בגמר.
שער זהב ללודגורץ
לודגורץ עולה ליתרון מהיר של 2 שערים משערים של בוהדנה ושחק . הכחולים שומרים על היתרון הכפול עד לדקה ה15, הדקה של המספר של יוסי בניון על החולצה, הקבוצה מתעוררת וכובשת 2 שערים מרגליהם של שי לוק ומשה חוגג. 2-2 יש לנו הארכה ובהרכב קרוצי כובש שער מכדור תועה בתוך הרחבה 3-2 ללודגורץ.
לודגורץ זוכה בטורניר
משחק גמר בין בטיח בתכלת לבין לודגורץ בכחול. המשחק שקול עד לדקה ה17 בו בר שלי מניף את הרגל וקובע 1-0 לכחולים, בטיח מהמרת על כל הקופה מכניסה עוד חלוץ וההימור עולה ביוקר , שחק בן שבת מוסיף עוד שער למאזן שלו ומעלה ל2-0. בתוספת הזמן הקבוצה בכחול כובשת עוד שער מרגליו של שחק ומסיימת את הטורניר ב3-0.
סיכום הטורניר
אגדת הכדורגל יוסי בניון נוחתת לנו בלוד ביחד עם הסינגולטורים בראשות הקפטן מושיקו חוגג

טורניר מרתק היה לנו הערב בו זוכים בסוף לוד אנגלס אחריי ניצחון בגמר צמוד נגד בטיח.


שימו לב לנתון המעניין: הקבוצות ששיחקו בלבן לא עלו מהבתים, הקבוצות ששיחקו בשחור נפלו בחצאי הגמר , והקבוצות ששיחקו בגוון הכחול הגיעו לגמר.

האם כחול הוא צבע של ווינרים ? ולבן הוא צבע של לוזרים? מעניין. נעקוב בהמשך.


הסינגולטורים שמביאים כחיזוק את יוסי בניון שמגיע לאימון ריצה קל ולא יותר מזה מספקים חוויה נדירה לכל חובבי הכדורגל של מדינת הכדורגל שבאו להשתתף בטורניר, הקבוצה חזרה מפיגור בחצי גמר כבר ל2-2 והייתה בדרך לגמר אבל שער עצמי קטע את הופעת הבכורה של הבניון בחצי הגמר. ללא ספק גם לשחק עם יוסי בניון שהוא בריצה קלה זה תענוג.

בטיח שמגרשה הביתי הוא לוד מסיימת במקום השני , החבורה בתכלת נותנת הופעה טובה ומצליחה להשיג 3 נצחונות רצופים אך בגמר בעקבות הרוטציות מפסידה את המשחק ומסיימת במקום השני.

במקום הראשון הקבוצה בכחול של כוכבי בני לוד-מודיעין , החבורה בכחול מצליחה לייצר 4 נצחונות רצופים ששווים זכייה בטורניר הערב.

במקום הרביעי פוקס יונייטד שבאה במערך הגנתי מסודר לטורניר הערב , הקבוצה חטפה רק 2 שערים מ2 הקבוצות הכי חזקות הערב ולא הייתה רחוקה גם מלעלות לגמר.

במקום החמישי לוס גלקטיקוס שחלמה להפתיע את יוסי בניון וחבריו אך החברים לא היו מרוכזים מול השער במשחק הפתיחה החשוב שיכל לסדר להם את הכרטיס לגמר, לפחות חוזרים עם ניצחון מעודד במשחק האחרון שנותן טעם טוב בנסיעה חזרה הבייתה לירושלים.

במקום השישי יגאלס של אלמוגגגגג וראובןןןן, שחוזרים לטורנירים אחריי ים זמן , בדיוק שזה הזמן ללכת לים . החברים נראו טוב למרות שלא שיחקו הרבה זמן כדורגל

לפתיחת קבוצה עם חברים בטורנירים יש לפנות בווטסאפ לטלפון 0549733105.

דירוג סופי
1. Fc lod-angeles הכחולים מקום ראשון
2. בטיח התכלת מקום שני
3. סינגולריטים השחורים של ביתר מקום שלישי
4. פוקס יונייטד השחורים של ריאל מקום רביעי
5. LOS GALACTICOS הלבנים מקום חמישי
6. יגאל'ס הלבנים מקום שישי

מבקיעים

מבשלים