אודות
שביעיות מחוז השרון   17/04/19  -  06/03/19    ניהול דוד גוט
הטבלה שאינה משקרת

קבוצה מש' נצ' תי' הפ' זכ' חו' הפרש נק'
1 השמש העולה 6 4 1 1 16 8 8 13
2 HAVIKINGIM 6 4 0 2 16 8 8 12
3 מ.ס פרדי 6 4 0 2 12 9 3 12
4 Sutra Pub 6 3 1 2 5 3 2 10
5 אתלטיק שמריהו 6 3 1 2 8 12 -4 10
6 FC ל`אקיפ 6 2 1 3 5 9 -4 7
7 פרח השכונות 6 0 2 4 3 9 -6 2
8 קבוצה בקושי 6 0 2 4 5 12 -7 2

ניהול דוד גוט   ניהול גל הרמן קרייסברגר  
  סיכום  מחזור 5-6 - 20/03/2019 לויטה סינטטי , כפר סבא

בערב פורים שמונה קבוצות הליגה התייצבו לערב של כדורגל ברמה גבוההה. השמש העולה שומרת על המקום הראשון עם נצחון גדול על לאקיפ ותיקו מול סוטרא פאב. הויקינגים ומ.ס. פרדי בערב מוצלח עם שני ניצחונות נצמדות אליה בראש הטבלה.

  משחקים  מחזור 5-6 - 20/03/2019 לויטה סינטטי , כפר סבא

משחק הפתיחה של הערב שוחק בין הויקינגים לבין פרח השכונות. המקום הרביעי מול המקום השביעי.

דקה 11 - שער לקבוצת HAVIKINGIM של נתנאל מוריס מבישול של אוריין צברי. אוריין הכניס כדור חכם לנתנאל שלא התבלבל וכבש שער יתרון עבור קבוצתו.
דקה 15 - שער לקבוצת פרח השכונות של גילי נוי. בעיטת ציפ מעל השוער מאזנת את התוצאה.
דקה 25 - שער לקבוצת HAVIKINGIM של אוריין צברי מבישול של נתנאל מוריס. כדורגל מהיר מרגל לרגל בקבוצת הויקינגים. אוריין קיבל כדור מנתנאל שהחליפו תפקידים (כובש ומבשל) לסיים בנגיעה חזקה לרשת. היתרון חזר לויקינגים.
דקה 28 - שער לקבוצת HAVIKINGIM של אוריין צברי. אוריין דהר קדימה עד השוער וסיים בציפ יפהפה בסטייל מסי.

המחזור הראשון הערב ננעל עם מ.ס פרדי מול קבוצה בקושי. מקום חמישי מול מקום שביעי.


דקה 7 - שער לקבוצת קבוצה בקושי של איגור אקרמן מבישול של ניב פולג. ניב פולג מסר לאקרמן שנכנס פנימה ושלח טיל לחיבורים הרחוקים. שער יתרון מרהיב. דקה 13 - שער לקבוצת מ.ס פרדי של עומרי גיברי מבישול של ירין דוד. כדור רוחב של ירין דוד מצא את גיבורי שביט שטוח ואיזן את התוצאה.
דקה 18 - שער לקבוצת מ.ס פרדי של ירין דוד מבישול של אבי יסייה. שער בנוסח טיקי-טקה. מהלך מסירות בנגיעה מסתיים בנגיעה של אבי לירין שהשלים מהפך חשוב.

המחזור השני ננעל עם הויקינגים ולא בקושי. קבוצה בקושי הפסידה במחזור הקודם, הויקינגים מגיעים לאחר ניצחון.

דקה 4 - שער לקבוצת קבוצה בקושי של איגור אקרמן מבישול של ניב פולג. קבוצה בקושי עולה ליתרון מהיר עם שער מקרוב של איגור שכובש את שערו השני הערב.
דקה 7 - שער לקבוצת HAVIKINGIM של נתנאל מוריס. מוריד משתלט על כדור אובד, חותך לאמצע ומשחרר בעיטה שפוגעת בקורה הרחוקה וממשיכה פנימה. שוויון!!
דקה 13 - שער לקבוצת HAVIKINGIM של אוריין צברי מבישול של דניאל דואק. אוריין קיבל כדור באמצע, חתך את הגנת היריבה בעזרת דאבל פס מרשים וסיים סגול נהדר. המהפך הושלם.
דקה 16 - שער לקבוצת HAVIKINGIM של דניאל דואק מבישול של נתנאל מוריס. כדור רוחב מדויק של נתנאל מגיע לדניאל שכובש ורץ לחגוג עם חבריו.
דקה 18 - שער לקבוצת HAVIKINGIM של נתנאל מוריס . נתנאל עבר צמד שחקנים וכבש בבעיטה שטוחה מתוך הרחבה.
דקה 20 - שער לקבוצת HAVIKINGIM של נתנאל מוריס מבישול של דניאל דואק
דקה 26 - שער לקבוצת קבוצה בקושי של איתי שלו מבישול של בוריס בריגין . כדור עומק מדויק בין שניים ושער מצמק בבעיטה לרשת העליונה.
דקה 30 - שער לקבוצת HAVIKINGIM של נתנאל מוריס מבישול של דניאל דואק. דאבל יפהפה בין דניאל לנתנאל מסתיים בשער קל מקרוב.

פרח השכונות פוגשת את פרדי. פרח השכונות הפסידה במשחק הקודם, פרדי מגיעה לאחר ניצחון.

דקה 18 - שער לקבוצת מ.ס פרדי של אבי יסייה מבישול של ניר מוטאי. כדור רוחב של נירו מצא את אבי שלא התבלבל וכבש שער ראשון במשחק.
דקה 24 - שער לקבוצת מ.ס פרדי של בן וכטל מבישול של אבי יסייה. אבי הכניס כדור נפלא לבן שלא התרגש והכפיל את התוצאה.

בחורה הניצבת במקום השני עם מספר נקודות זהה למקום הראשון פוגשת את אתלטיקו שמריהו שרוצים להתקדם בטבלה.

דקה 20 - שער לקבוצת אתלטיק שמריהו של רוי פוגטש. רוי משתלט על החזה עם הגב לשער, תוך כדי נפילה משחרר את הכדור בבעיטת מספרת אדירה בציפ יפהפה ואלגנטי מעל השוער (מישהו אמר רונאלדיניו?) ופותח בחגיגות קולניות ביחד עם שחקני קבוצתו.

השמש העולה פוגשת את לאקיפ. מקום ראשון מול מקום שלישי.

דקה 7 - שער לקבוצת השמש העולה של יונתן נתן מבישול של שי נאמן. כדור מדויק של שי נאמן. כדור מדויק של שי מוצא את יוני שבועי חזק ומעלה את קבוצתו ליתרון. דקה 14 - שער לקבוצת FC ל`אקיפ של עמית גרון מבישול של רון טבצניק. רון ספק בועט, ספק מוסר, הכדור מגיע לעמית שמקרוב מאוד דוחק פנימה. שוויון!! דקה 20 - שער לקבוצת השמש העולה של יונתן נתן. חטיפת כדור של יוני, דהירה קדימה והשלמת צמד מרשים. יוני החזיר את קבוצתו ליתרון במשחק.
דקה 23 - שער לקבוצת השמש העולה של יונתן נתן מבישול של אלעד רשטיק. אלעד הכניס כדור אלכסוני ליונתן שחתך לאמצע ובעט כדור שטוח לפינה הקרובה. יוני משלים שלושער אדיר!
דקה 26 - שער לקבוצת השמש העולה של יונתן נתן מבישול של שי נאמן. יוני פשוט רוקד על הדשא. יוני כובש את שערו הרביעי במחשק ומסתמן כאחד החלוצים היותר טובים בליגה.

לאקיפ שהפסידה במשחק הקודם פוגשת את אתלטיקו שמריהו שרשמה ניצחון דחוק במשחק הקודם.

דקה 13 - שער לקבוצת FC ל`אקיפ של נבו זעירא. נבו משתלט על כדור חוזר וכובש שער יתרון לקבוצתו.
דקה 17 - שער לקבוצת אתלטיק שמריהו של יובל גולדשטיין מבישול של עמית אפלבאום. עמית מרים את הראש ומוצא את יובל שמאזן את התוצאה מסוף הרחבה.
דקה 30 - שער לקבוצת אתלטיק שמריהו של רוי אמריליוס מבישול של עמית אפלבאום. הצטרפות גדולה רוי הבלם להתקפה בדקות הסיום הסתיימה בשער ניצחון דרמטי.

השמש העולה מגיעה לאחר ניצחון ענק ופוגשת את סוטרא שלא הצליחה להשיג נקודות במשחק הקודם.

דקה 20 - שער לקבוצת השמש העולה של יונתן נתן. יונתן שורף את הבלם, משכיבה את השוער ושולח פצצה לרשת. שער יתרון מוצדק לקבוצת השמש העולה.
דקה 23 - שער לקבוצת Sutra Pub של יונה ביאלק. יונה לוקח אחריות על כדור חופשי על סף הרחבה ושולח פצצה אדירה לחיבורים. שוויון!

מבקיעים

מבשלים