טורניר השמיניות הראשון בצפון! קצף, חיפה יום א, 08/05/2022 20:00 - 23:00


מהלך הטורניר


סיקורי המשחקים


דקה 2 - שער לקבוצת CFC של ראיד נחלה

דקה 16 - שער לקבוצת האריות מהקריות של עומרי שוורץ

דקה 11 - שער לקבוצת האריות מהקריותדקה 16 - שער לקבוצת האריות מהקריות של שחר שלזינגר דקה 19 - שער לקבוצת האריות מהקריות

דקה 3 - שער לקבוצת אריות קרית אליעזר של אלכס חוסיוק

דקה 15 - שער לקבוצת אריות קרית אליעזר של אריק שושן דקה 18 - שער לקבוצת CFC של ראיד נחלה

דקה 4 - שער לקבוצת האריות מהקריותדקה 5 - שער לקבוצת האריות מהקריותדקה 6 - שער לקבוצת האריות מהקריות של עומרי שוורץ דקה 10 - שער לקבוצת האריות מהקריות של עומרי שוורץ דקה 14 - שער לקבוצת האריות מהקריותדקה 16 - שער לקבוצת האריות מהקריות של שחר שלזינגר דקה 18 - שער לקבוצת האריות מהקריותדקה 19 - שער לקבוצת האריות מהקריות
מקום 3/4 CFC 7  :  2 המיקס הצפוני

דקה 4 - שער לקבוצת CFC של רימון מטאנס דקה 7 - שער לקבוצת המיקס הצפוני של שמעון חסון דקה 9 - שער לקבוצת CFC של רימון מטאנס דקה 10 - שער לקבוצת CFC של סולטאן עומרי דקה 11 - שער לקבוצת CFC של רימון מטאנס דקה 16 - שער לקבוצת CFC של פאדי מטאנס דקה 16 - שער לקבוצת המיקס הצפונידקה 18 - שער לקבוצת CFCדקה 21 - שער לקבוצת CFC של סאלח דהוד

דקה 12 - שער לקבוצת אריות קרית אליעזר של אבי טספו דקה 20 - שער לקבוצת האריות מהקריותדקה 21 - שער לקבוצת האריות מהקריות

סיכום הטורניר

למרות מזג האוויר הקר לעונה, טורניר השמיניות הראשון בצפון חימם לכולנו את הנפש וסידר ערב של כדורגל מהנה על כר הדשא המשובח בקצף שהיה גדוש באנשים משובחים עוד יותר.

במקום הראשון - האריות מהקריות ששאגו ורקדו על המגרש כל הדרך עד לזכייה, תוך ניפוק מספר מהלכים וירטואוזיים, אישיים וקבוצתיים. כאשר השלזינגרים מתאחדים על המגרש וחוברים לכוכבים נוצצים נוספים, מדובר בחגיגה עד אור השחר.
במקום השני - אריות קריית אליעזר ששאגתם הרמה נשמעה למרחקים גם היא. שאפו לפייטרים בראשותו של דוד שיצרו כהרגלם מספר מהלכי כדורגל נפלאים שהשאירו טעם לעוד וכן השקיעו המון נשמה ומאמץ עד טיפת הזיעה האחרונה.
במקום השלישי - CFC. ברכות לקבוצה המוכשרת על הצטרפותה למחוזותינו. החבר'ה המוכשרים בהנהגתו של דהוד סיפקו גם הם מספר לא מבוטל של מהלכי כדורגל נהדרים ויתרה מכך, הפגינו המון בגרות, כבוד ליריביהם והגינות יוצאת דופן הראויה להערכה רבה. שמחים מאוד על הצטרפותכם ונשמח מאוד לראותכם שוב, בהצלחה!
במקום הרביעי - המיקס הצפוני. המון הערכה וכבוד לשחקנים המקסימים והנפלאים שהתקבצו יחדיו מכל רחבי המחוז והצליחו לספק מספר רגעי קסם. אין ספק שהקבוצה לא מיצתה אפילו מחצית מיכולותיה וסביר להניח שהייתה מגיעה רחוק יותר עם עוד קמצוץ של כימיה ופירור של מזל.

בברכת כדורגל הוגן ושבוע מבורך,
גיא.

דירוג סופי

1. האריות מהקריות מקום ראשון
2. אריות קרית אליעזר מקום שני
3. CFC מקום שלישי
4. המיקס הצפוני

הבקעות


בישולים


צרו קשר